Program iMindMap 11 można zainstalować na komputerach z systemem Windows oraz Mac OS. W obu przypadkach do uruchomienia programu wymagana jest Java (dołączona do pliku instalacyjnego).

Wymagania dla komputerów z systemem Windows:
Windows 7 (64-bit + Service Pack 1), Windows 8, Windows 10 (64-bit),
procesor 1 GHz lub szybszy,
1GB RAM,
400 MB wolnego miejsca na dysku.

Wymagania dla komputerów z systemem Mac OS:
system OS X 10.10 lub nowszy (10.10 Yosemite, 10.11 El Capitan, Sierra 10.12 oraz High Sierra 10.13.4),
procesor 500 MHz lub szybszy,
2 GB RAM (rekomendujemy 4 GB RAM)
1 GB wolnego miejsca na dysku.

Program iMindMap może działać prawidłowo na wcześniejszych wersjach systemów Windows (XP, Vista) i Mac OS (10.5 lub nowsze), jednak nie prowadzimy aktywnych testów na tych systemach. Dlatego też, przed podjęciem decyzji o zakupie warto pobrać próbną wersję programu iMindMap i upewnić się, czy wszystko działa prawidłowo.

Program iMindMap w wersji dekstopowej można zainstalować zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac OS.

Bezpłatna aplikacja iMindMap na urządzenia mobilne jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.
Zapoznaj się z wymaganiami sprzętowymi programu.

Tak, kupując programu iMindMap w wersji Home&Student lub Ultimate otrzymujesz dożywotnią licencję na jego użytkowanie. Wszystkie aktualizacje w ramach zakupionej przez Ciebie edycji (np. V8, V9, itp.) będą bezpłatne. Kiedy pojawi się kolejna edycja programu będziesz mógł dokonać upgrade’u (odpłatnie, w cenie dużo niższej od ceny zakupu nowej licencji) lub pozostać przy dotychczasowej wersji programu. Ty zdecydujesz.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się usługa iMindMap Cloud&Mobile, do której dostęp możesz wykupić na zasadzie rocznego abonamentu.
Kupując licencję iMindMap Ultimate otrzymasz od nas w prezencie 12 miesięczny abonament na usługę iMindMap Cloud&Mobile. Do licencji Home&Student dołożymy 30 dni abonamentu iMindMap Cloud&Mobile w prezencie.

Program iMindMap jest dostępny w dwóch wersjach – Home&Student oraz Ultimate.
Szczegółowe porównanie pomiędzy wersjami znajdziesz tutaj.
Oczywiście. Zanim zdecydujesz się na zakup, wypróbuj program iMindMap. Bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Do testów oddajemy Ci program iMindMap w najbardziej zaawansowanej wersji (Ultimate) i na sprawdzenie jego możliwości będziesz miał 7 dni. Jeśli będziesz potrzebował więcej czasu, skontaktuj się z nami, a my przedłużymy ten okres.
Prosimy, pamiętaj, że w związku z tym, że program iMindMap jest produktem cyfrowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami w momencie zakupu programu zrzekasz się prawa do odstąpienia od umowy.
Tak, jeśli zakupisz licencję Ultimate. W ramach tej licencji każdy użytkownik ma możliwość zainstalowania programu na dwóch komputerach (np. służbowym i prywatnym).

Pojedyncza licencja na program iMindMap w wersji Home&Student umożliwia zainstalowanie programu na jednym komputerze.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących programu iMindMap skontaktuj się z nami.