iMindMap 10 – już jest!

white

Miło nam poinformować, że kilka dni temu miała miejsce nowa, dziesiąta odsłona programu iMindMap.Program iMindMap 10 został wzbogacony o wiele nowych, ciekawych i wartościowych funkcji, a my wspólnie z producentem programu iMindMap przygotowaliśmy w związku z tym specjalną ofertę dla nowych i dotychczasowych klientów. Szczegóły poniżej.

Co nowego w wersji V10?

Mapa Czasu (Time Map View) – zupełnie nowy rodzaj widoku mapy.

timemap_mainimg

iMindMap 10 łączy możliwości jakie daje mindmapping z potrzebami wynikającymi z planowania projektów w oparciu o linię czasu. Bez względu na to, czy Twoim celem jest wprowadzenie nowego produktu, opracowanie programu nauczania, czy zaplanowanie prac remontowych w domu, widok Mapy Czasu to Twój niezbędny towarzysz na drodze do mety w realizacji dowolnych projektów.
Wykorzystując sposób pracy dobrze znany wszystkim fanom programu iMindMap, po prostu kliknij i przeciągnij, aby do swojego projektu dodać nowe, kolorowe zadanie. Możesz rozpocząć pracę na Mapie Czasu od zera lub płynnie przełączyć się z widoku Mapy Myśli do widoku Mapy Czasu, aby zaplanować konkretne działania w związku ze swoimi pomysłami.
Zobacz wideo:
Ulepszone narzędzie do rysowania gałęzi

Branch Target iMac White

W wersji 10, twórcy programu iMindMap dopracowali podstawowe narzędzia wykorzystywane w widoku Mapy Myśli, aby zapewnić jego użytkownikom jak najbardziej naturalne doświadczenie tworzenia map.
Ulepszone narzędzie do rysowania gałęzi sprawia, że tworzenie map myśli jest teraz jeszcze bardziej intuicyjne i odbywa się bez wysiłku w sposób organiczny.
Wszystkie swoje ulubione narzędzia edycyjne znajdziesz dogodnie usytuowane na końcu każdej gałęzi, dostępne w ramach zupełnie nowych menu podręcznych.
Teraz, kiedy wszystko, czego potrzebujesz jest pod ręką, jedyne czego możesz chcieć poszukać to nowe po prostu pomysły.
Zobacz wideo:Zoptymalizowany widok Burzy Mózgów

Brainstorm View iMac White

Chwytanie i organizowanie pomysłów nigdy nie było łatwiejsze. Zupełnie nowe narzędzia do konwersji oferują Ci elastyczność w pracy z formatem, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Kiedy w sposób nieunikniony Twoje pomysły rosną i rozwijają się, dodaj lub przekształć je w odpowiednie grupy. Dołącz kolejny poziom organizacji swojego myślenia poprzez ułożenie ich w postaci listy.
Niezależnie od tego, czy chcesz testować swoją pamięć, czy wykorzystasz je jako podpowiedzi podczas swojego przemówienia, nowa funkcjonalność fiszek (flashcards) w widoku Burzy Mózgów to doskonałe narzędzie do wszelkiego rodzaju powtórek. Wykorzystaj je po to, aby niektóre informacje pozostały ukryte i niewidoczne dopóki nie będą potrzebne.

Ulepszony widok Szybkiego Dodawania

fastcapture_updates

Zbieranie i łączenie myśli jest teraz jeszcze bardziej bezproblemowe. Możesz teraz zmieniać kolory poszczególnych bąbelków, aby pogrupować swoje pomysły i stworzyć strukturę, która ma dla Ciebie największy sens.
Kiedy zdecydujesz się przejść do widoku Mapy Myśli, bąbelki zostaną przekształcone w gałęzie mapy, a ich kolorystyka zostanie zachowana, aby wciąć wiernie odzwierciedlać twoją ścieżkę myślową.
Dodaj obrazki i grafiki do bąbelków, aby stymulować swój mózg i zwiększyć zdolność do przywołania informacji.
Wizualny sposób prezentowania informacji oraz kolory są szybko przetwarzane przez mózg, zwiększając Twoją zdolność do identyfikacji i zapamiętywania pomysłów.
Rezultaty swojej pracy w widoku Szybkiego Dodawania możesz teraz w prosty sposób wyeksportować jako obrazy, aby podzielić się nimi z innymi.
Zobacz wideo:
Tagi i Menedżer Ikon
tagsandicons_interface-1 (1)

iMindMap 10 oferuje uproszczony sposób klasyfikowania informacji w oparciu o zupełnie nową funkcjonalność – Tagi.
Utwórz tagi, które odpowiadają Twojemu sposobowi pracy i Twoim celom, a następnie przypisz je do konkretnych gałęzi, karteczek z notatkami lub bąbelków. Nadaj odpowiednie kategorie w sposób wizualny, dzięki nowemu Menedżerowi Ikon. Możesz teraz zaimportować swoje własne ikony i wykorzystywać je w pracy na roboczym obszarze mapy myśli, na tablicy z burzą mózgów, a także w trybie Szybkiego Dodawania.
Aby szybko odnaleźć ważne dla Ciebie informacje, do Twojej dyspozycji oddajemy bardzo efektywny system filtrowania, który wykorzystuje zarówno tagi, jak i ikony.
Zobacz wideo:Jeszcze tylko do 21 grudnia do północy dostępna będzie nasza specjalna oferta zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych użytkowników programu iMindMap.

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem programu iMindMap, kup program iMindMap 9 teraz. Jeśli zdecydujesz się na wersję Ultimate pakiet Ultimate Plus, otrzymasz od nas w prezencie dostęp do kursów online: Brainstorming That Works oraz Mind Mapping for Core Business Skills (kursy dostępne w języku angielskim)

Jeśli jesteś już użytkownikiem programu iMindMap w wersji 8 lub wcześniejszej – możesz dokonać upgrade’u w cenie stanowiącej 50% ceny programu iMindMap 10 (w przypadku licencji Ultimate oraz pakietu Ultimate Plus) lub 60% ceny programu iMindMap 10 (w przypadku licencji Home&Student).

Jeśli jesteś użytkownikiem wersji 9 i zakupiłeś program po 15 sierpnia 2016, miło nam poinformować Cię, że otrzymasz od nas bezpłatny upgrade 🙂
Jeśli jesteś użytkownikiem „dziewiątki” i dokonałeś zakupu wcześniej – możesz dokonać upgrade’u z 60% (dla licencji Ultimate) lub 50% rabatem (dla licencji Home&Student).
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.