iMindMap 7 – już jest!

Miło nam poinformować, że nowa wersja programu iMindMap 7 ujrzała właśnie światło dzinne!

Obejrzyj krótki film prezentujący możliwości nowego iMindMap’a

Wiemy, jak ważna jest KREATYWNOŚĆ, dlatego przygotowując nową wersję programu iMindMap skupiliśmy się na stworzeniu jeszcze bardziej elastycznej i intuicyjnej twórczej przestrzeni, która pozwala uchwycić Twoje pomysły bez niepotrzebnych przerw i ograniczeń.

iMindMap 7 to więcej niż program do mindmappingu; to narzędzie, które dostosowuje swój kształt i styl do Twoich potrzeb. To Twój wirtualny kawałek papieru.

Zatem, co nowego w programie iMindMap 7?

Gałęzie artystyczne (Branch Art)

iMindMap jest bardziej elastyczny i mówiąc wprost – zdecydowanie wyróżnia się wyglądem na tle konkurencji.
Możliwość tworzenia artystycznych gałęzi stanowi dobry przykład na potwierdzenie tej tezy.

Wybierz spośród nowych, różnorodnych stylów Gałęzi Artystycznych i zastosuj je do dowolnych gałęzi Twojej mapy. I nie chodzi wyłącznie o to, że Twoje mapy myśli będą teraz lepiej wyglądały (z gałęziami w kształcie strzałek, błyskawic, dróg i wielu innych) – funkcja ta pomoże Ci w sposób wizualny przedstawić swoje pomysły.

Nowy Edytor

W programie iMindMap 7, dzięki nowemu zestawowi narzędzi możesz edytować mapy w jeszcze prostszy sposób.

Szybsze tworzenie gałęzi


Rysuj gałęzie za pomocą jednego kliknięcia i uzyskaj dostęp do Edytora Gałęzi klikając w nowy, szary obszar.


Nowy Edytor Gałęzi

Mając pod ręką opcje formatowania, wstawiania i edytowania, możesz pozostać w pełni skupiony na swojej mapie, bez konieczności korzystania za każdym razem z górnego paska narzędzi.


Nowy Edytor Tekstu

To nowe, użyteczne narzędzie będziesz miał pod ręką, jak tylko zaczniesz pisać na klawiaturze.
Uzyskasz w ten sposób dostęp do opcji zmiany rodzaju i koloru czcionki.


Przeciągaj obrazy oraz ikony

Przeciągnij i upuść obrazy oraz ikony z Panelu Właściwości wprost na swoją mapę.
Teraz możesz również przeciągać ikony pomiędzy gałęziami.


Utwórz nowy obraz dla tematu głównego

Możesz teraz użyć dowolnego obrazu z naszej biblioteki jako obrazu dla tematu głównego swojej mapy.


Nowe narzędzie do wstawiania kolejnych elementów mapy

To jedna z naszych ulubionych nowych funkcji. Jest szybsza, sprytniejsza i sprawia, że tworzenie i spisywanie pomysłów jest najbardziej płynnym doświadczeniem, kiedy pracujesz na komputerze.
Dodawaj obrazy, schematy blokowe, swobodny tekst i główne tematy. Zrobisz to dosłownie w kilka sekund – wystarczy, że dwukrotnie klikniesz w dowolnym miejscu obszaru roboczego, aby przywołać to narzędzie.


Nowy Szkicownik

Rysuj bezpośrednio na obszarze roboczym mapy. Przełącz się w tryb Szkicownika, aby narysować odręczne strzałki, notatki lub samodzielnie wykonać rysunek. Bez względu na to, czy uważasz swoje rysunki za bazgroły, czy dzieła sztuki, nasz odnowiony Szkicownik daje Ci całkowitą swobodę.


Panel Właściwości

Nowy Panel Właściwości to  wyjątkowo elastyczny punkt startowy dla naszych najpopularniejszych funkcji.
Możesz ustawić go po obu stronach ekranu, zwinąć lub wyodrębnić w nowym oknie, aby uzyskać jeszcze więcej przestrzeni do pracy.

Lepsze prezentacje – mniej wysiłku

Przygotowaliśmy kilka nowych, naprawdę świetnych funkcji, żeby Twoje prezentacje wyglądały jeszcze lepiej, ich tworzenie było szybsze i sprawniejsze, a także żebyś mógł je przenieść do innych narzędzi


Dodaj swoje logo

Oznacz prezentacje logo swojej firmy (grafika z logotypem pojawi się w rogu ekranu).


Wybierz tło

Dodaliśmy szereg nowych gładkich obrazów tła, dzięki czemu Twoje prezentacje będą wyglądały wspaniale bez dodatkowego wysiłku.


Skorzystaj z naszych nowych szablonów

Po prostu wybierz rodzaj prezentacji, jaką chcesz poprowadzić, a iMindMap zajmie się resztą.
Bułka z masłem 🙂


Wyeksportuj slajdy prezentacji do pliku PDF

Chcesz podzielić się swoją prezentacją z publicznością lub swoimi studentami? Teraz możesz wyeksportować slajdy do konspektu w pliku PDF, dołączają swoje notatki lub zostawiając miejsce na notatki słuchaczy.


Prezentuj w stylu programu iMindMap, korzystając z PowerPointa

Ponieważ nie zawsze masz dostęp do komputera z zainstalowanym programem iMindMap, możesz teraz wyeksportować slajdy bezpośrednio do pliku programu PowerPoint i przeprowadzić wyjątkową, robiącą wrażenie prezentację gdziekolwiek jesteś.

Nowe opcje wyglądu

Pamiętamy, że to TWÓJ obszar roboczy, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaspokoić twoje gusta także w kwestii wyglądu interfejsu programu iMindMap. Możesz teraz wybrać środowisko, które najbardziej Ci odpowiada, wybierając spośród dostępnych opcji wyglądu. iMindMap 7 zachowuje się jak prawdziwy Kameleon.


Nowe obszary z mapami i kontaktami

Dodając nowe zakładki u góry ekranu („Mapy” i „Kontakty”), sprawiliśmy, że zarówno przeglądanie map, jak i współpraca z innymi użytkownikami są teraz jeszcze łatwiejsze.
Zapisz swoje mapy w Chmurze, aby zapewnić sobie dostęp do nich ze wszystkich swoich urządzeń, pogrupuj je w foldery i udostępnij swoim kontaktom.

A dodatkowo…

Szybszy czas uruchamiania programu iMindMap

Dodatkowe tła w widoku 3D


Więcej obrazów dla Głównych Tematów