O nas

Jesteśmy polskim partnerem firmy OpenGenius Ltd., producenta programu iMindMap.

Mieliśmy przyjemność tłumaczyć pierwsze wersje programu na język polski, dzięki czemu program iMindMap stał się jeszcze bardziej dostępny dla polskich użytkowników.

Zajmujemy się promocją i dystrybucją programu na terenie Polski.
Prowadzimy warsztaty i szkolenia związane z mindmappingiem oraz wykorzystywaniem programu iMindMap w edukacji, biznesie i życiu prywatnym.
Doradzamy i prowadzimy konsultacje dla firm i organizacji zainteresowanych wdrażaniem innowacyjnych sposobów pracy.

Naszym głównym trenerem jest Wojciech Zawisz, który jako pierwszy i jedyny Polak uzyskał akredytację Buzan’s iMindMap Master Trainer.
Przy realizacji projektów doradczych i szkoleniowych współpracujemy z uznanymi ekspertami i trenerami z Polski i z zagranicy. Pracujemy w języku polskim i angielskim.


Wojciech_Zawisz_fota

Wojciech Zawisz

trener, konsultant i coach


Pierwszy Polak posiadający akredytację Buzan’s iMindMap Master Trainer, uprawniającą do prowadzenia warsztatów z mindmappingu i tworzenia map myśli w programie iMindMap. Autor pierwszych tłumaczeń programu iMindMap na język polski.

Absolwent Wydziału Zarządzania krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Akademii Mistrzów Treningu, prowadzonej przez GT Mentor. Akredytowany konsultant Insights Discovery ™, coach z akredytacją Inernational Coach Federation, facilitator metody Open Space Technology.
Wspiera w rozwoju osoby indywidualne oraz organizacje. Specjalizuje się w szkoleniach z budowania kreatywnych i efektywnych zespołów, których praca opiera się na dobrej komunikacji, szacunku dla różnorodności i wzajemnym zaufaniu.