Jesteśmy polskim partnerem serwisu Biggerplate. To warte odwiedzenia miejsce w internecie, w którym sympatycy i użytkownicy map myśli z całego świata dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i inspiracjami.

Biggerplate to biblioteka zawierająca kilkanaście tysięcy map myśli dotyczących różnych tematów i obszarów działalności – od rozwoju osobistego, przez edukację i przedmioty szkolne, aż do finansów i zarządzania strategicznego.
Udostępnione mapy można zupełnie bezpłatnie przeglądać, pobierać, a w wielu wypadkach również modyfikować i wykorzystywać do swoich potrzeb (w zależności od zakresu praw autorskich określonych przez autorów).

Ty również możesz udostępnić innym swoje mapy myśli bibliotece Biggerplate

Załóż bezpłatne konto w Biggerplate. Bez żadnych kosztów i żadnych zobowiązań.

Biggerplate użytkownikom, którzy zdecydują się na członkostwo w wersji PRO oferuje dodatkowo dostęp do kilkudziesięciu webinarów, prowadzonych na żywo, a następnie dostępnych jako nagrania w formie VOD (bez żadnych dodatkowych opłat).

Skorzystaj z kodu WZZXLL na stronie Biggerplate, aby otrzymać 25% zniżki na zakup konta PRO (kod jest ważny do 31 grudnia 2021).

Webinary prowadzą eksperci z różnych dziedzin, prezentujący korzyści i sposoby wykorzystywania map myśli w życiu zawodowym oraz prywatnym.
Członkostwo w wersji PRO, oprócz dostępu do webinarów to także:
– specjalnych ofert na zakup produktów i usług związanych z mapami myśli,
– dostęp do tutoriali wprowadzających w obsługę programów do mindmappingu,
– dostęp do biblioteki obrazków, którymi możesz wzbogacić swoje mapy,
– możliwość udostępniania na swoim profilu dodatkowych informacji (linki do stron internetowych, informacje o planowanych wydarzeniach, np. szkoleniach lub warsztatach), zobacz przykładowy profil.

Kup dostęp do członkostwa PRO na platformie Biggerplate z 25% zniżką osobno lub w pakiecie.
Dostępne opcje:
– roczne członkostwo PRO w serwisie Biggerplate o wartości 29,99 USD, dostępne teraz ze zniżką 25% (na stronie Biggerplate skorzystaj z kodu WZZXLL),
– pakiet Biggerplate PRO + iMindMap Home&Student (zapytaj o szczegóły),
– pakiet Biggerplate PRO + iMindMap Ultimate (zapytaj o szczegóły),
– pakiet Biggerplate PRO + AYOA (zapytaj o szczegóły).

Aktualnie większość materiałów umieszczonych na platformie Biggerplate to mapy myśli i webinary w wersji anglojęzycznej.
Jako polskiemu partnerowi Biggerplate bardzo nam zależy na tym, aby pojawiało się tam jak najwięcej wartościowych materiałów dostępnych także w języku polskim.
Zachęcamy Cię zatem do założenia bezpłatnego konta na Biggerplate oraz do udostępniania swoich map myśli innym użytkownikom z Polski i z całego świata.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących serwisu Biggerplate zapraszamy do (kontaktu).